Klima Servisi Kampanyası

  • 12 Mart 2018
  • 18 kez görüntülendi.
Klima Servisi Kampanyası

Klima Servisi olarak İstanbul ‘un   Avrupa yakası olan bakırköy klima servisi  ilçesine  20 yıllı aşkın süredir üstün tecrübemiz ile ısıtma ve soğutma sistemleri olarak hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunmakta olan işinde uzman olan profesyonel teknik ekip ve  kadromuz ile siz değerli müşterilerimize klima cihazlarınızın tüm marka ve modelleri için bakım, onarım, arıza, montaj ve de-montaj işlemleriniz için tüm tip  modelleri içeren Tavan tipi, duvar tip, salon tipi, kaset tipi, sistemler olarak Vrf sistem , Merkezi sistem , Chiller , Vrv sistemler için de Klimalarımıza en güvenli en iyi performans en iyi sunum ve en iyi işçilik garantisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Günümüzde ısıtma ve soğutma sistemi olarak en iyi teknolojilerden biri olan klima cihazları bizlerin insan sağlığı açısından en önemli cihazlardır. Klima cihazları mevsim şartlarına göre istenilen sıcaklık ve serin ortam da bulunmamızı sağlamaktadır. Klima Servisi olarak Klima cihazlarınızın yılda iki defa olmak kaydı ile yaz mevsimi dönemi geçişlerinde ve kız mevsimi geçişlerinde yıllık periyodik bakımının yapılmasını önermekteyiz. Klima cihazlarımızın yıllık periyodik bakımının yapılması cihazımızın daha uzun ömürlü olması ve daha iyi performans ve en iyi verimli çalışması açısından tavsiye etmekteyiz. Klima Servisi olarak ayrıca Klima cihazlarımızın periyodik bakımı % 30 enerji tasarrufu etmemize yol açar bu sebeple günümüz koşullarında büyük ölçüde Elektrik faturamızın düşük gelmesine neden olmaktadır.

Klima Servisi olarak Çağrı merkezi  iletişim hattımız olan 444 5 316 telefonumuzdan bizleri istediğiniz zaman zarfında aramanız mümkündür. Klima servisi çağrı merkezimiz  günün her saati 7 /24 siz değerli müşterilerimize Müşteri temsilcilerimiz sizlerin klima cihazları hakkında tüm sorun ve istekleriniz doğrultusunda kayıt oluşturmanızı sağlamaktadırlar.  İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine uzman kadromuz ve  bünyemizde bulunan işinde uzman olan teknik ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize aynı gün içerisinde en hızlı en güvenli hizmet sunmaktayız.  Klima Servisimizde Klima cihazlarımızın tüm marka ve modelleri içeren teknik bilgimiz ile başlıca markalara hizmet vermekteyiz

Hizmet verdiğimiz başlıca markalar; Fujitsu , Daikkin, Samsung , Demirdöküm, Vestel , Regal, Yorg, Mitsubishi, Bosch, Toshiba, Airfel, Miele, Seg, Baymak, Arçelik, Beko vb. birçok markaya hizmet sunmaktayız.

Bilgi İçin 444 5 316

site adresi: https://klimaservis-klimaservisi.com/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ